Konsekwencje zdrowotne po wypłukaniu i wypiciu z herbatą lekarstwa po leczeniu kanałowym

Jakie konsekwencje zdrowotne, może mieć wypłukanie i wypicie z herbatą lekarstwa (po kilku godzinach od założenia) przy leczeniu kanałowym zęba.

Konsekwencjami ze strony przewodu pokarmowego (zapewne o to Panu chodziło) nie ma się co przejmować, nie będzie żadnych.