Konsekwencje zjedzenia nieświeżego ogórka w ciaży

Jestem w 6 tygodniu ciąży i zjadłam zepsutego świeżego ogórka ( był kwaśny i gąbczasty, nieświeży) czy to nie zaszkodzi dzidziusiowi tzn czy nie będzie miało to żadnych negatywnych konsekwencji i wpływu na płód? P.S. Ja czuje się dobrze, nie mam żadnych bólów brzucha ani biegunki.

Nie wydaje mi się aby ta "sytuacja" mogła szkodzić maleństwu. Szczególnie w sytuacji kiedy nawet Pani nie miała skutków ubocznych, tym bardziej nie było to zagrożeniem dla dziecka. Choć dla uspokojenia zawsze swoje wątpliwości warto skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę. Pozdrawiam i życzę zdrowia dla Pani i Maluszka.