Kontakt z nasieniem a możliwość ciąży

Witam, wczoraj doszlo do pieszczot z moim chlopakiem. Najpierw on sobie zrobil 'dobrze' i skonczyl, wiec wszystko poplynelo na palce... nastepnie poszlismy umyc rece, dokladnie umyl palce (+ szczoteczka pod paznokciami) po 10 min znowu poszedl umyc rece, nastepnie po ok 10 min wlozyl mi palce tej samej reki... czy jest powod do niepokoju?

Małgorzata Panek

Jeśli nie doszło do kontaktu nasienia z drogami rodnymi, nie powinno dojść do zapłodnienia. Radziłabym stosować antykoncepcje.
Pozdrawiam