Kontrola głowy po urazie

dzien dobry ostatnio w pracy spadła mi na tył głowy część manekina przez chwile po uderzeniu od razu zakreciło mi się w niej i łzy napłynęly do ocz ale roztarłam i juz było dobrze jak to przy uderzeniu. do teraz 2 dni po to miejsce mnie boli, ale nie głowa w srodku tylko jakby to miejsce po prostu obite było i tak "parzy" moze to siniak guz?? Chyba nie ma konieczności isc do lekarza?

Z Pani opisu obecnie nie wydaje się, aby można było spodziewać się pourazowego krwiaka przymózgowego, jednakże jeżeli te objawy nadal nie przechodzą a ból nie jest jedynie bólem powierzchownym plus pojawiły się jakieś dodatkowe objawy neurologiczne, wskazana jest PILNA konsultacja neurologiczna (np. SOR) celem wykluczenia zmian pourazowych.