Kontrolne badanie moczu i krwi u 9-latka

witam, bardzo prosze o pomoc robiliśmy synowi(9lat) badania kontrolne mocz i krew w 1 badaniu PLt 374 MPV 7.4 WBC 12,8 i bakterie w moczu doktor przepisał antybiotyk i po tygodniu przerwy od zakończenia antybiotyku zrobiliśmy ponownie mocz wyszedł dobrze a krew PLT 365 MpV 8.7(już w Normie) WbC 13,4 gra 8,1 co to może oznaczać dostaliśmy też skierowanie do hematoga prosze o pomoc
Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Podwyższony poziom WBC może wskazywać m.in. na aktualną lub przebytą infekcję. Wskazana jest konsultacja u pediatry, który odniesie wynik do stanu zdrowia dziecka.