Kontrolowanie dziewczyny i problem z zazdrością

Witam mam straszny problem z zazdrościa caly czas kontroluje swoja dziewczyne i kaze sie jej ze wszystkiego tlumaczyc a tak naperawde wiem ze ona nic zlego nie robi ale caly czas sobie cos urajam najczesciej gdy jest na zajeciach w szkole

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Pewnie bardzo ją kochasz, dlatego na początek proponuję abys zaczął dostrzegać w niej same pozytywy i tylko pozytywy. Ten prosty sposób pomoże Ci w przekonaniu samego siebie,że wszystko jest w porządu i umocni wasz związek.

Powodzenia

Franciszek Bartkiewicz

Witam,

zachęcam Pana do skonsultowania się ze specjalistą – psychologiem/psychoterapeutą. Pozwoli to Panu na przyjrzenie się bliżej swoim reakcjom, dotrzeć do źródeł swojego zachowania. Z pewnością warto włożyć wysiłek w zrozumienie mechanizmów, które Panem kierują – dla dobra Pańskiego związku.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel