Kontuzja kostki i bóle stopy

Witam. Jestem po kontuzji kostki( skręcenie ),lekarz pozwolił mi wrócić do gry w piłkę nożną ,więc wznowiłem treningi. Mimo wszystko sam czułem ,że sposób układania w czasie szybszego biegu mojej lewej stopy (tej po kontuzji) , jest lekko nienaturalny. Od około 3 tygodnii boli mnie spód stopy w okolicach palców (3 zewnętrzne palce). Ból w tym momencie występuje tylko podczas chodzenia gołą stopą , bez obuwia. W obuwiu,nie odczuwam dyskomfortu. Bardzo mnie nurtuje co to może być. Pozdrawiam

Szanowny Panie, przed wizytą u ortopedy proponuję wykonanie badania RTG stopy na stojąco (AP +bok) oraz projekcji skośnych. Dopiero po zebraniu dokładnego wywiadu oraz przeprowadzeniu badania fizykalnego będzie możliwe ustosunkowanie się do Pana problemu. Pozdrawiam