Koper włoski w diecie mamy karmiącej a problemy z wypróżnianiem u 2-miesięcznego dziecka

Czy koper włoski może powodować że moja 2 miesięczna córka ma problemy z załatwianiem się . Wypijam 1 x dziennie herbatkę z kopru, rumianku i jabłka może powinnam odstawić a zacząć jej podawac koperek albo samą wodę chociaż karmię piersią

Milena Lubowicz

Proszę karmić piersią i dziecku nie podawać herbatek, a ze swojej diety wykluczyć pokarmy zapierające takie jak czekolada, kakao czy białe pieczywo. Poza tym proszę pamiętać, że dziecko karmione piersią może oddawać stolec 1 raz w tygodniu i też jest to norma.
Pozdrawiam