Korzenie zębów mlecznych a ich usuwanie

Witam, jak długie są korzenie mlecznych 5? Boję się, bo okazało się, że górna 5 najprawdopodobniej tkwi w zatoce. Mam 27 lat, nie mam stałych zawiązków piątek. Ponoć muszę usunąć ten ząb bo się "cofa", martwię się, że skończę na oddziale chirurgii szczękowej.

Jeżeli doszło do reinkluzji, to jak najszybciej należy usunąć ząb-korzenie mlecznych piątek nie są zbyt długie, ale za to zdecydowanie bardziej delikatne-w tej sytuacji lepiej było by usunąć zęba u chirurga.