Koślawe kolana u 10-latki

Córka ma 10 lat ma koślawe kolana lekarz zalecił zabieg założenia skobli czy jest to zabieg nie niosący komplikacji jak on wygląda jaki jest długi okres rekonwalescencji jak nie zdecyduje się jakie będą konsekwencje czy można jeszcze poczekać z operacją bardzo się obawiam ingerencji w organizm
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wyczekiwanie nie jest tu dobrym sposobem. Wada postawy i ułożenia kości ( kończyn) może się pogłębiać. Proszę skonsultować się ze swoim ortopedą.