Koszmary omamy i samookaleczanie się

Od 6 miesięcy mam koszmary. Jakoś mniej więcej miesiąc temu zacząłem widzieć postacie z nich w prawdziwym świecie. Podczas nawarstwiania problemów pojawiają się i potwory. Dziś nie poszedłem do pracyVna rzecz siedzenia w kuchni i samookaleczania się. Czy to zaburzenia psychiczne? Jeśli tak to jakie?

Witam, sugeruję konsultację psychiatryczną, nie ma możliwości postawienia jakichkolwiek konkretnych tez bez wnikliwej analizy sytuacji. "Rzucając pomysłami" na postawione pytania, wyłącznie na podstawie Pańskiego krótkiego opisu moglibyśmy bardzo się pomylić dlatego radzę jak najszybciej udać się po pomoc do konkretnego specjalisty. Pozdrawiam