Koszmary senne po utracie bliskiej osoby

Niecałe 3 miesiące temu mój partner zginął w wypadku samochodowym. Miałam depresję (prawdopodobnie nadal mam). Brałam afobam, pramolam, hydroxyzinum. Od tamtego też czasu zmagam się z koszmarami sennymi. Są straszne i nie pozwalają mi bardzo żyć, a jestem studentką. Czy można jakoś im zaradzić? Nie pomaga zepchnięcie tego wydarzenia w niepamięć, zresztą to niemożliwe, treningi relaksacyjne też nie. Pozdrawiam

Witam,

Doświadczenie straty bliskiej osoby, jest jednym z najtrudniejszych, każdy stratę przeżywa inaczej. Warto aby miała Pani dookoła przyjaciół, to ważne aby nie być samemu. Zachęcam również do skorzystania ze wsparcia psychologicznego.
pozdrawiam