Dapoksetyna (Priligy) a koszt tabletek

Zadam jeszcze jedno pytanie które mi się nasunęło w momencie studiowania Państwa odpowiedzi na temat przedwczesnego wytrysku. Z mojej wnikliwej analizy, zauważyłem że oryginalne tabletki Priligy (Dapoksetyna) kosztują około 400 zł za 3 tabletki. Jeden z lekarzy na forum napisał : "Preparat Dapoksetyna Pryligy na recepte 3 tab ok 90 zl." Są to słowa autorstwa Lek. Artura Jelińskiego, urologa z Gdańska. Na ile wiarygodne są te informacje? Czy Dapoksetyna to preparat zawarty w różnych tabletkach, nie tylko w Pryligy, i można ją otrzymać w różnej formie i, co za tym idzie, w różnej cenie? Czy może być tak, że tańsza Dapoksetyna będzie oznaczała niższą skuteczność leków i może stąd wynika różnica w cenie preparatów? Czy raczej jeśli lek zawiera Dapoksetynę to będzie on skuteczny? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Prosze pana ceny nie wziolem z sufitu tylko od przedstawiciela .takie ceny as w gdansku i i w slupsku ,poniewa lek jest na sto procent to apteka moze sobie narzucic cene dowolna dla pennosci niech pan skontaktuje sie z producentem

Dapoxetin (Priligy) jest dostępny na recepty.
W Poznaniu jest w dwu aptekach w cenie 99zł za opakowanie 3-tabl, w dawce 30mg.
Nie powinno zażywać się go bez zalecenia lekarskiego, są różne niuanse przy stosowaniu.
Nie każdy może używać ten preparat. Pozdrawiam. JW, Poznań.