Koszyczki miedzy kręgami, rozpórki, gwintowe bolce kostne

w marcu mija rok po operacji- choroba zwyrodnieniowa krążka międzykręgowego L5-S1. ,,Zostały wprowadzone koszyczki miedzy kręgami, rozpórki, gwintowe bolce kostne. Usunieta zostala przepuklina i odbarczony kanał kręgowy". Teraz jestem w 7 miesiacu ciąży, kregosłup po operacji jak i teraz nadal mi dokucza. A pytanie moje brzmi co w kwestii porodu? siłami natury? dodam ze bole kregosłupa zaczeły sie po pierwszym porodzie corki.

Witam,
Opisane zmiany chorobowe są na pewno dużym wskazaniem do planowego cięcia cesarskiego najlepiej po rozpoczęciu akcji porodowej (skurczów porodowych).