Krążek NuvaRing a Asequrelle

Witam. Od przyszłego tygodnia zaczynam antykoncepcję poprzez krążek -NuvaRing. Chcę do tego stosować Asequrelle. Tu też moje pytanie .. Jak mam przyjmować asequrelle ? codziennie ..czy też tylko przez 21 dni. O jakiej porze. Proszę o dokładną opdpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. 1 tabletka dziennie, 2 godziny po przyjęciu antykoncepcji.