Krem na naczynka Capillin

Witam. Mam pytanie czy jest może jakiś skuteczny krem na naczynka? Czy dobry jest krem Capilin Firmy Iwostin?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Iwostin Capillin jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji wrażliwej, zaczerwienionej skóry, z widocznymi popękanymi naczynkami krwionośnymi. Jak każdy preparat przeznaczony do skóry naczynkowej może okazać się pomocny, jednak nie mogę dać gwarancji na takie działanie.