Krem nawilżający + lek przeciwtrądzikowy - który nakładać pierwszy?

Witam, mam pytanie dotyczące stosowania kremu nawilżającego Cetaphil równocześnie z D***. Który specyfik powinno się nałożyć na twarz jako pierwszy? Ile czasu należy odczekać między aplikacjami? Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz, a mianowicie, czy przy kuracji przeciwtrądzikowej mogę używać aptecznego podkładu, np. Vichy?

ponad rok temu

D*** jest preparatem, który najlepiej nałożyć na noc, po dokładnym umyciu i osuszeniu skóry. Krem nawilżający radziłabym użyć rano, a po nim ewentualnie nanieść podkład. Może Pani spokojnie stosować podczas kuracji podkład kosmetyczny, proszę pamiętać tylko o jego dokładnym zmyciu .

Nie wiem jaki ma Pan stosować preparat leczniczy? Ale zazwyczaj preparat leczniczy nakłada sie na oczyszczoną skórę wieczorem, a rano nakładamy krem nawilżający, a jak jest slońce to polecam stosowanie kremu z filtrem SPF 50