Kremy punktowe na białe pryszcze

Mam 25lat i od jakiegos czasu walcze z pryszczami takmi białymi głęboko pod skórą. Właściwie nigdy nie miałam takiego typowego trądziku młodzieńczego. Codziennie stosuje krem LaRoche Effeclar duo i od świetnie pomaga na robiące się takie czerwone bolące pryszcze, natomiast nic nie pomaga na te białe. Czy są jakies kremy punktowe które mogłyby zdać egzamin w moim przypadku? Dodam jeszcze, że mam problemy z suchością skóry zwłaszcza na twarzy. Bardzo proszę o pomoc i radę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje konsultacje z dermatologiem, być może konieczny jest miejscowy antybiotyk.