Kreski na dobudowanej jedynce

Witam, dzisiaj przyjrzałam sie mojej dobudowanej jedynce i zobaczyłam, ze ma ona takie kreski- niewidoczne z daleka dopiero pod światłem i z bliska. Czy to oznacza ze odbudowa jest źle wykonana ? Zab nie był leczony kanałowo bo wypadek miałam 10 dni temu i narazie obserwujemy zeba, dziękuje.

Jeżeli te kreski są na szkliwie to świadczy o jego pęknięciu najprawdopodobniej podczas urazu. Jeżeli są na kompozycie możliwe że wystarczy wypolerowanie powierzchni. Proszę udać się na kontrolę.

Najlepiej nie przyglądać się z bliska , przecież nikt tak Pani nie ogląda zębów ,nie da się zrobić calkowicie niewidocznej odbudowy w każdych warunkach oświetlenia i dowolnej odległosści.