Krew po pierwszym stosunku i bóle brzucha

Witam. Co się że mna dzieje! W ostatnim dniu kwietnia bym mój pierwsZy raz. Ale to nie byl prawdziwy seks bo to było delikatnie tylko tak z brzega. I tak tylko dwa razy i koniec. I to bylo bez zabezpieczenia. Po wszystkim poleciała mi krew. Nie wiem czemu. No i na początku maja dziwnie się czułam miałam mdłości.Ale to było chyba zatrucie. Ale dla pewności zrobiłam test.i wyszło że nie jestem w ciąży.No i dostałam okresu. w cczerwcu tez dostałam. Ale w lipcu jakoś tak mnie bolał brzuch...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.