Krew po stosunku i jak zabić plemniki?

Witam! Uprawialiśmy sex z chłopakiem no i pyk przez uwage zlał sie we mnie. Poszłam wiec po paru minutach oddać mocz i zauważyłam że sikam razem z krwia. Czy to normalne ? No i po dwoch godzinach przemyłam dokładnie pochwe zimna woda w srodku . Czy to zabiło plemniki? Czym mozna zabic plemniki ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niewielkie krwawienie po stosunku może się zdarzyć. Być może doszło do uszkodzenia nabłonka pochwy w trakcie seksu. Jeśli jednak zdarza się ono po każdym stosunku powinna zgłosić się Pani do ginekologa.
Przepłukanie pochwy wodą nie zabija plemników.
Skutecznym zabezpieczeniem przed ciążą jest stosowanie antykoncepcji - mechanicznej - np. prezerwatywa lub hormonalnej - środki antykoncepcyjne, wkładki domaciczne, itd.
Odradzam stosowanie jakichkolwiek "metod zabijających plemniki" które można znaleźć w internecie, gdyż są one nieskuteczne i mogą być niebezpieczne dla zdrowia.