Krew po stosunku podczas owulacji po usunięciu endometriozy

Witam 10 stycznia miałam operację usunięcie endometriozy w bliźnim po cesarskim cieciu dwa tyg po operacji byłam u swojego lekarza na badaniu kontrolnym wszystko było ok ,minęły dwa miesiące nie całe..... po stosunku podczas owulacji pojawiła się żywa krew czy te objawy mogą być przyczyną niezagojenia się ran po operacji proszę o odpowiedź pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli był to jednorazowy objaw nie ma powodów do obaw. Możliwe iż miało to związek z owulacją.