Krew po włożeniu palca do pochwy

Witam... dzisiaj włożyłam palce do pochwy... i poszłam potem do toalety sie załatwić, na papierze toaletowym miałam troche krwi, z czego to wynika? Błone dziewcziczą miałam już przerwaną, tamponem. Dlatego sie zastanawiam skąd ta krew? jak już pisałam na początku błone przebiłam już kiedyś...raczej napewno. Prosze o pomoc. Dodam że napewno sie nie zadrapałam.

Mikołaj Cyganok

Witam! Sugerując się opisanym przez Panią przypadkiem, można wnioskować, że jednak dopiero teraz doszło do całkowitego przerwania błony dziewiczej, stąd krwawienie. Gdyby jednak podobne krwawienia powtarzały się w późniejszym czasie, należałoby udać się do ginekologa.