Krew przy nacisku palcem na dziąsło przy moście zębowym

Witam, proszę o poradę ponieważ nie mam już siły na mój mostek zębowy. Od założenia mostu mineło 9 miesięcy. Od około 2 miesięcy odczuwałam pulsowanie dziąsła podczas jedzenia posiłków. Most jest założony na 7, 6 i 5 na dole. Dodam, że wcześniej siódemka była leczona kanałowo i niewiele z tego zęba zostało przed założeniem mostu. Dolegliwości odczuwam właśnie pomiędzy siódemka a ósemką. Dentysta który zakladał most stwierdził że nic się nie dzieje i faszerował mnie lokalnymi antybiotykami. W końcu udałam się do innego stomatologa który zdjął most i stwierdził, że most nie był dobrze wyczyszczony i pozostałe resztki cementu uwierały dziąsło i to jest przyczyna. Przedwczoraj miałam tę wizytę i powiem, że dziąsło wróciło do normy tzn, opuchlizna zeszła ale przy nacisku palcem na to dziąsło pojawia się krew. Nie jest jej dużo ale jednak jest. Co to za objaw? Mój nowy dentysta mówi żeby tak to zostawić i odczekać z tydzień ale ja się martwię :( co robić??? Proszę Państwa o pomoc ! Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza dentysty. Bez badania nie można nic powiedzieć. Lekarz ma najlepszy obraz Pani stanu zdrowia jamy ustnej.