Krew w kąciku oka u 61-latki

Witam Dzisiaj zauważyłam krew w oku w kąciku oka od strony nosa. Mam rozrzedzone krew co mam zrobic. ?

Stosowanie leków przeciwkrzepliwych może predysponować do wylewu spojówkowego - najczęściej wylew wchłania się w ciągu 2 tygodni. Można zastosować tabletki z kwasem askorbinowym i rutozydem, a także pochodną rutyny w postaci kropli do oczu.