Krew w moczu i niedowaga

Witam! Mam 22 lata jestem kobietą i proszę o pomoc! Przy wzroście 1,66 m ważę 44,2 kg, mam niedowagę i nie daje mi to spokoju, załamałam się w pewnym stopniu. Rok temu urodziłam dziecko i od razu waga mi spadła. Nie pracuję tylko cały czas dziecku poświęcam. Biorę tabletki antykoncepcyjne A*** dla karmiących, chociaż mało już karmię, bo tylko w nocy trochę. Ostatnio od prawie 20 dni leci mi krew, może to od tego, że mało karmię, ale w moczu mam na wyniku w krwi "dużo". Nie wiem czemu. TSH, T3, T4 mam okej, morfologię też. Nie wiem, co mam zrobić. Jakieś leki można przyjmować? Ale jakie? Jakieś inne badania robić? Lekarz rodzinny nie umie mi pomóc, straciłam nadzieję. Czasem jestem słaba i zmęczona. Proszę o pomoc!!! I szybką odpowiedź.

Witam,

Przewlekłe krwawienie może prowadzić do anemii, stąd prawdopodobne osłabienie. Koniecznie powinna Pani udać się do lekarza i wyjaśnić przyczynę krwawienia.

Pani BMI rzeczywiście wskazuje na niedobór masy ciała. Ciężko jest mi jednak Pani pomóc, gdyż nie wiem tak naprawdę, z czego on wynika. Czy z tego, iż jada Pani niewiele (nie opisała Pani swojej diety, więc nie jestem tego w stanie ustalić), czy też jada Pani sporo, ale nadal waży Pani niewiele? W tej drugiej sytuacji warto byłoby wykluczyć np. zespół złego wchłaniania. Nie napisała Pani także czy zawsze cierpiała na niedobór masy ciała, czy też wystąpił on niedawno? Nie obędzie się jednak bez konsultacji lekarskiej.

Pozdrawiam ciepło i życzę zdrowia