Krew w moczu po pettingu

witam! Chłopak mi robił tzw. palcówkę i po upływie jakichś 30 min. poszłam do ubikacji się wysikać i poleciała mi krew razem z moczem :(. Dodam, że dzień wcześniej skończył mi się okres. Co mogło się stać?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Być może doszło do uszkodzenia ścian pochwy (lub błony dziewiczej, jeśli nigdy dotąd Pani nie współżyła). Może była to jeszcze krew menstruacyjna. Krew mogła też pochodzić z dróg moczowych i być objawem zapalenia lub kamicy nerkowej. Gdyby problem wystąpił ponownie, tym razem bez związku ze współżyciem, lub też pojawiły się inne objawy, jak gorączka, bóle w podbrzuszu, w plecach czy parcie na pęcherz moczowy, to powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego lub ginekologa, by wykluczyć nadżerkę lub polip szyjki macicy czy też zakażenie dróg moczowych.

Pozdrawiam serdecznie!