Krew w stolcu po usunięciu torbieli Bartoliniego

W czwartek miałam usunięcie torbiela bartoliego ,szwy mam wewnątrz stron warg sromowych i od tego czasu aż do dziś nie miałam stolca, gdy dziś go oddałam to z krwią,skrzepy krwi i pytanie czy to normalne czy może mój organizm się może jakoś czyści po zabiegu,albo te skrzepy są od rany z pochwy.... nie mam pojęcia skąd się wzięla ta krew..... nie wiem czy powinnam się martwić czy czekać na kolejne oddanie stolca a może to od lewatywy którą miałam przed zabiegiem ... ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Skrzepy krwi najpewniej pochodzą z pochwy. Proszę się nie martwić. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać proszę skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg.