Krew w stolcu podczas wypróżniania się

Witam. Od kilka dni przy wyproznieniu mam krew w stolcu,na papierze duzo i kropki na bieliznie. Krew jest jasno czerwona i dokladnie po jednej stronie stolca, taki czerwony pasek krwi ciagnacy sie wyraznie po jednej stronie. Mialam kiedys kilka lat temu szczeline w odbycie ale pamietam inaczej sie to objawialo- bol przy wyproznienie, swedzenie itd. teraz nie mam takich objawow. Mama miala raka jelita grubego ale niezlosliwego, wszytsko usunieto. mam 37 lat. Dzikuje bardzo za porade.

Z poziomu portalu nie jest w stanie pomóc, ponieważ wymagane są dodatkowe badania, zalecam wizytę u chirurga