Krew w wydzielinie z nosa

Witam od kilku dni mam tak jakby cos mi siedzialo w gardle i dzisiaj ja smarkalalm w chsteczke pojawiła się krew,co to może być?

Na chwilę obecną nie ma się czym przejmować jeśli jest to tylko jednorazowe zdarzenie - prawdopodobnie ma pani infekcję dróg oddechowych, proponuję leczenie objawowe - leki przeciw bólowi gardła, sól morska do jamy nosowej