Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krew z nosa a morfologia w normie

Witam ,leci mi od jakiegos czasu krew z nosa a moje badanie wynikow krwi jest złe ,co to moze byc?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Badania krwi - granulocyty

Granulocyty to rodzaj leukocytów, czyli białych krwinek. Chronią nasz organizm przed drobnoustrojami. Dowiedz się więcej szczegółów o granulocytach i dowiedz się jak analizować wyniki badań.

proszę sprecyzować - leci krew z nosa, a wyniki są złe czy dobre? jakie wyniki? krwawienie z nosa nie musi mieć nic wspólnego z wynikami np morfologii. może wynikać np z przewlekłego stanu zapalnego błony śluzowej nosa i osłabienia tam ściany naczyń, lub z jakiejś anomalii naczyniowej tamże. trzeba iść do laryngologa, który obejrzy stan miejscowy. Może być tez tak,ze krwawienie jest objawem choroby ogólnoustrojowej, ale to można stwierdzić po zbadaniu laryngologicznym i obejrzeniu wyników krwi.

0

Proszę Pana, są rożne przyczyny krwotoków z nosa, a określenie "złe" jako opis badania nie mówi nam o nim nic, prócz tego ze są tam jakieś niesprecyzowane odchylenia od normy. Proszę o podania większej ilości informacji, albo po prostu udanie się z tymi wynikami badań do lekarza POZ który będzie mógł je dokładnie przeanalizować.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy