Krew z pochwy po pierwszym i drugim stosunku

3 tygodnie temu miałam swój pierwszy raz z moim chłopakiem, krew lała sie bardzo intensywnie przez kilka godzin, po dwóch tygodniach spróbowaliśmy drugi raz i znowu lała się krew tylko zdecydowanie było jej mniej...co to może oznaczać?

Lek. Jacek Kotas Ginekolog, Radom

Krew po pierwszym stosunku jest naturalną konsekwencją rozerwania błony dziewiczej , po dwóch tygodniach doszło prawdopodobnie do częściowego wygojenia się rany i ponownego pęknięcia błony dziewiczej - nie jest to nic niepokojącego.