Krew ze śluzem po zażyciu Gynoxin Optima

Witam. Pani w aptece poleciła mi gynoxin Optima na swędzenie pochwy. Zaaplikowałam jedną tabletkę i po paru godzinach pojawiła się krew że śluzem. Nie mam żadnych innych objawów tylko krew brunatna wydziela się z pochwy. Czy to efekt źle włożonej kapsułki? Dodam oczywiście że przetrwałam kurację po tej jednej aplikacji.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym odstawić ten preparat i udać się na wizytę ginekologiczną.