Kropelki krwi podczas oddawania moczu - czy to może być objaw ciąży lub poronienia?

Witam, 7.01 mialam 1 dzien cyklu, 20.01 mialam stosunek przerywany z moim chlopakiem (gdzie zdazyl wyjac przed wytryskiem) 26.01 oraz 27.01 podczas oddawania moczu mialam bardzo ale to bardzo male kropelki krwi, raz w jeden dzien a raz w dugi. Czy moze to wskazywac na zaplodnienie albo co gorsza na poronienie ?

Szanowna Pani, nie. Proszę pamiętać, ze stosunek przerywany nie jest zalecaną metodą antykoncepcji