Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krosta na wargach sromowych u 20-latki po stosunku płciowym

Witam! Mój problem dotyczy krosty na wargach sromowych wewnętrznych. Wyczułam ja następnego dnia po zbliżeniu z partnerem. Znajduje się na lewej wardze i po naciśnięciu wypłynęło z niej niewiele białego płyny/śluzu. Jest dość duża i bolesna. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego, dodam jeszcze że mój partner ma na ustach tzw. katar. Czy to jest groźne? Proszę o pomoc. Dwudziestolatka.
KOBIETA ponad rok temu

Leczenie opryszczki

Opryszczka to przykra dolegliwość - przez nią często nie chce nam się wychodzić z domu. Jak radzić sobie z opryszczką? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie prawdopodobnie wynikiem zgłaszanych dolegliwości jest zaczopowanie ujście gruczołu Bartoliniego. Charakterystyczną cechą tego zespołu jest właśnie ból i wyczuwalna gulka w okolicach warg sromowych . Polecam aby udała się Pani do ginekologa .

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
z opisu wynika, że jest to zapalenie gruczołu Bartholina. konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy