Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krosta pod napletkiem

Witam, od dłuższego czasu zauważyłem zmiany na napletku. To znaczy, jak ściągnę napletek, to pojawia sie krosta. Krosta nie boli, nie swędzi. Na samym początku powiększała się. Bolało, jak napletek mi się suwał. Udałem się jednak do dwóch lekarzy. Jeden dał mi maść do smarowania - d***, powiedział, że przejdzie. Za cztery dni znów się udałem, ale już do innego, dał mi h*** 800. Brałem ten lek przez ok. 6 dni. Krosta się zmniejszyła, nie boli. Lecz jeszcze jest. Nie mam gorączki itp. Proszę o konsultację. PS Czy może to być kiła? Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Opis jest bardzo nieprecyzyjny. Bo krosta to taki pęcherzyk wypełniony treścią ropną... Czy taką własnie zmianę Pan obserwuje? A może ma to charakter drobnej nadżerki?

Jakkolwiek - utrzymywanie się zmian przez tak długi okres należy zweryfikować u lekarza. Namawiam na wizytę u lekarza dermatologa-wenerologa. Wtedy również będzie Pan mógł wykonać podstawowe badania w kierunku wykluczenia zakażenia kiłą (którego - na podstawie opisu nie wykluczam).

Specjalista dermatolog i wenerolog.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy