Krostki na penisie i górnej wardze

Witam! Mam taki problem - odkąd pamiętam mam takie kropki na penisie oraz górnej wardze. Znalazłem informacje na ten temat i myślałem, że to są prosaki. Moje obawy po tym odkryciu minęły, ponieważ określano to jako nic niegroźnego. Tym bardziej, że ojciec i brat również mają takie objawy na ustach. Lecz ostatnio znalazłem informacje o brodawczaku, gdzie objawy są podobne do moich kropek na penisie. Proszę o poradę, czy to coś groźnego, a jeśli tak to do kogo się zgłosić? Załączam zdjęcia: http://imageshack.us/g/443/aimg1630yim.jpg/

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Po obejrzeniu zdjęć uważam, że nie mamy do czynienia z wirusem opryszczki.
Jeżeli te zmiany towarzyszą Panu od zawsze, najprawdopodobniej są to zmiany niegroźne i jak najbardziej mogą to być prosaki.

Należy jednak pamiętać, iż jeżeli dojdą do tych zmian inne niepokojące objawy należy zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam!