Krostki na penisie i jądrach

Witam, proszę o pomoc. Oto co mi dolega: Od paru miesięcy zauważyłem na penisie i jądrach coś jakby krostki lub coś podbnego - nie ma w nich żadnego płynu lub czegoś podobnego. Po prostu na jądrach są rozmieszczone różnie, a na członku grupowo, chyba 4 grupy po 20 takich krostek, przy jądrach, z drugiej strony pośrodku penisa i na żołędzi (na skórze) dodatkowo mam problemy z tym, że mnie to swędzi, nie cały czas, ale też nie rzadko. Żadnych innych dolegliwości nie zauważyłem oprócz tego, ale nie wiem albo to zapalenie, albo dojrzewanie. Schodzi mi skóra z żołędzi i tam, gdzie już zeszła (zeszła w połowie), to tam jest zaczewienione. Może tak ma być :P Z góry dziękuję, a i jeszcze jedno - mam 14 lat i nie współżyłem seksualnie.

Nie do końca jestem przekonana czy wykwity przez Ciebie opisywane mają charakter krost... Może grudek o charakterze  przymieszkowym?

Dodatkowo obecność złuszczania w obrębie żołędzi prącia w moim odczuciu wymaga kontroli u lekarza dermatologa, do czego zachęcam.