Krostki na penisie koloru lekkobiałego

Witam.Mam taki problem. Mianowicie na moim penisie wystepuja takie dziwne narostki jakby pod skura, koloru lekkobialego z ktorych wyrastaja wloski. Rozsiane sa nieregularnie. Ogolnie wygladaja jak mieszki wlosowe . Ale dlaczego siegaja az do zoledzia? Przeszkadza mi to w sexie. Mam je od kad pamietam a wloski wyrastaja co rusz to w nowych i co raz wyzej. Same kropki tez sie rozprzestrzeniaja. Pomozcie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany to najpewniej plamki Fordyce'a. Jest to objaw zaburzeń pracy gruczołów łojowych. Nie ma powodów do niepokoju.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z obecnością tzw plamek Fordyce ' a. Są one fizjologiczne.