Krostki na penisie u 18-latka nieaktywnego seksualnie

Witam. Mam 18 lat i nie jestem aktywny sexualnie, od czasu do czasu masturbuje się. 3 dni temu zauważyłem na moim penisie 1 małą nie bolącą krostkę wczoraj to samo była ona jedna i nie bolała. Dziś rano gdy obudziłem się zobaczyłem co się dzieje i do rana pojawiły się 3 krostki 1 boli 2 są jeszcze jakby nie dojrzałe, są one małe i czerwone po najechaniu troszeczke bolą. Nie chce iść do lekarza dlatego pisze tutaj. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę załączyć zdjęcie. To znacznie ułatwi ocenę. Możliwe iż jest to wynik infekcji grzybiczej.