Krostki na skórce penisa po stosunku analnym

Od jakiegoś czasu na skórce penisa wciąż w tym samym miejscu pojawia się najpierw swędzenie, a później wychodzą krostki. Po dwóch dniach pękają i pojawiają się ranki. Z ranek nic się nie sączy, one wyglądają tak, jakbym zdarł skórkę. Te krostki po smarowaniu maścią T*** lub C*** po kilku dniach znikają. Stosowałem także F***, ale ten problem co jakiś czas powraca. Dodam jeszcze, że te zmiany nie pojawiają się na żołędzi, tylko na środku penisa na skórce.Pojawiają się one nieraz po stosunku analnym. Proszę o pomoc!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Zdecydowanie odradzam długotrwałe stosowanie preparatu T*** - zawiera on m.in. steryd, co przy dłuższym stosowaniu może prowadzić do ścieńczenia naskórka. Zmiany, które Pan opisuje, powinny być zbadane przez lekarza - zwłaszcza, że jak rozumiem, trwają już dość długo... Ważne, aby pobrać materiał do badania w kierunku zakażenia grzybiczego. Proszę zrezygnować ze stosowania C***, używać jedynie preparatów do higieny intymnej i udać się do lekarza, który dobierze kompleksowe leczenie dla Pana i partnerki.