Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krostki na wargach sromowych mniejszych

Na moich mniejszych wargach sromowych już od dość dawna widnieją drobne i w dużej ilości krostki... Krostki te nie mają żadnego białego czubeczka, nie ma możliwości ich "wyduszenia", są to po prostu drobne grudki na skórze, nie wyróżniające się kolorem... nie sprawiają mi bólu... właściwie nie przeszkadzają mi... Jednak obawiam się, że może to być jakaś infekcja, lecz jeszcze z nikim nie współżyłam... Stosowałam już jeden krem (wydaje mi się, że bez żadnego rezultatu), nie był on jednak przepisany przez lekarza... Moje pytanie polega na tym, czy jest możliwe, że takie krostki są czymś normalnym...? Jeśli nie, to co to może być i czy konieczna będzie wizyta u lekarza?

KOBIETA ponad rok temu

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Witam!

Z tego, co Pani pisze, wnioskować można, że opisane struktury nie są niczym niepokojącym (wykluczamy chorobę przenoszoną droga płciowym, nie ma dolegliwości, zmiany obecne są od dłuższego czasu) i nie ma konieczności wizyty u lekarza. Jeśli jednak nadal jest Pani zaniepokojona, warto wybrać się do ginekologa.

Pozdrawiam!

Lekarz, autorka wielu publikacji naukowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy