Krostki na żołędziu i ból brzucha po stosunku z obcą kobietą - co to może być?
Jestem mężczyzną,  lat 40. Osiem miesięcy temu byłem z obcą kobietą. Po tygodniu zauważyłem zmiany na moim żołędziu. Małe czerwone kropki. Po zrobieniu wymazu z cewki - wynik negatywny, pani dermatolog wysłała mnie do urologa. Nastąpił bół lewego jądra, a potem ból brzucha po obu stronach. Po wizytach u dwóch urologów i USG brałem antybiotyki, np.A*** i leki na drogi moczowe - bez zmian. Bóle są od pół roku. Proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Łukasz Kowalski
60 poziom zaufania
Witam!
Rozumiem, że zmiany w obrebie narządów płciowych i ból jądra już przeszły? Jeżeli nie: