Krostki przy ustach u 4-latka

mój czteroletni synek ma kilka krostek wokoło ust, ze trzy na plecach, i na skroni dosłownie dwie, czy to może być przez wkładanie rączek do buzi, nie ma alergii, ospa za nami, jest marudny i taki osowiały, czy juz iść do lekarza czy smarować czymś?

Małgorzata Panek

Bez oceny zmian nie można określić przyczyny. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam