Krosty na penisie i jądrach

Mam dopiero 14 lat. Zauwazyłem, że na skórze penisa i jąder pojawiły się dziwne jakby pryszcze. Nie wiem, co to może być, ale to nie wszystko - wypadają mi też włosy. Proszę o pomoc jak najszybciej!!!

ponad rok temu

Nic nie pisze Pan o tym, czy zmiany pojawiły się po współżyciu, czy towarzyszy im wyciek z cewki itp. Jeśli zmiany mają charakter ropny, obejmują naskórek w obrębie moszny, przewlekają się, to gorąco namawiam do odwiedzenia lekarza dermatologa, który właściwie zróżnicuje wykwity i dobierze leczenie (prawdopodobnie krem z antybiotykiem).

Do tego lekarza specjalisty nie jest potrzebne skierowanie.