Krosty na wewnętrznej stronie warg sromowych większych i mniejszych

Witam. Ok. 7 dni temu na wewnętrznej stronie warg sromowych większych i na wargach sromowych mniejszych zauważyłam niewielkie krosty z których cieknie ropa. Skonsultowałam się z lekarzem, który przepisał mi maść na zapalenie mieszków włosowych. Z początku było ich kilka, teraz jest coraz więcej i strasznie, ale to strasznie swędza. Maść nie pomaga, krost przybywa a ja wciąż nie wiem, co mi dolega. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe, że jest to objaw tzw torbieli Bartolioma.