Krótki okres i mała ilość śluzu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Czy to normalne? przez 3 msc bralam tab dwuskladnikowe. od odstawienia od 28 do 32 dnia bralam luteine pod jezyk. okres pojaiwl sie 32 dnia cyklu. trwał 2.5 dnia. z tym ze z drugiego dnia na trzeci nic w nocy nie lecialo. od 3 dnia plamienie do 6 dnia. Czy to normalne? 7 dnia cyklu jak sie podcieralam zauwazylam malo sluzu bialego, serowatego. 5 dnioa cyklu jak wkladalam palca na gl ok 1 cm to w gorze czulam coś twardego . petting byl 20 dnia od odst. bhcg 31 dni od odst.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. takie objawy mogą sugerować zaburzenia hormonalne lub infekcję. Ciąża jest mało prawdopodobna.