Krótki stosunek bez prezerwatywy a ryzyko ciąży

Wczoraj uprawialismy seks . Z tego co podaja kalendarzyki ,a moja dziewczyna ma staly cykl byly dni plodne . Chwile bardzo krotka chwile robilismy to bez prezerwatywy. Zaraz po tym zalozylem prezerwatywe i uprawialismy seks juz do konca . Prezerwatywa byla cala . Czy istnieje ryzyko zajscia w ciaze ?JEZELI TAK TO CZY DUZE

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek niezabezpieczpny nie chroni przed ciążą a takowy miał na początku miejsce. Istnieje pewna szansa na ciążę w tej sytuacji, choć nie można określić dokładnie jak duza. Płyn preejakulacyjny może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.