Krótki stosunek seksualny i przedwczesny wytrysk

Mamy pewien problem. Dotyczy on naszego współżycia. Od kilku dni podczas stosunku u mojego partnera bardzo szybko dochodzi do wytryski i nasz stosunek jest bardzo krótki. Musimy uprawiać stosunek przerywany,aby mógł z nad tym zapanować .Wcześniej nie było takich sytuacji ,że po kilku minutach dzieję się właśnie takie coś. Proszę nam powiedzieć w czym tkwi problem ?Czy to leży w psychice ?Czy jest możliwość aby nad tym zapanować , co należy robić? Czy powinien udać się do specjalisty?I do kogo?
ponad rok temu

Fetysze - seks na obcasach

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Przedwczesny wytrysk należy do najczęstszych zaburzeń seksualnych. Dotyczy wszystkich grup wiekowych. Przyczyną takiego stanu jest stres wywołany samym zbliżeniem z partnerką oraz zbyt duże napięcie seksualne, długo nierozładowywane. Oczywiście problem leżący w psychice nie jest jedynym z powodów. Warto wspomnieć także o chorobach organicznych tj no zaburzenia zwierwcza cewki moczowej, trwała nadwrażliwość żołędzi członka, nadpobudliwość nerwu sromowego.Reasumując, proszę przekonać męża o potrzebie odwiedzenia gabinetu lekarza seksuologa, który zaordynuje skuteczną farmakoterapię.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Dzień dobry
Poruszyłaś wiele wątków w swoim pytaniu, które trzeba rozpatrywać oddzielnie.
1.szybki wytrysk u partnera
2. przerywany stosunek
3.za mało informacji o waszym wieku i innych istotnych wiadomości o tymco się stało.
Jeśli chodzi o to jak zapanować nad tym co się między wami stało, to proszę o kontakt ze specjalistą i umówienie się na poradę, najlepiej razem. Znajdź specjalistę który przyjmuje blisko Was. Na koniec chciałabym przekazać ci dobrą informację, najczęściej wiele takich problemów jest związanych z naszą psychiką, dlatego warto pytać. Znajdz informację na portalu lub w internecie. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0

Bardzo proszę aby Twój partner zgłosił się do seksuologa, tu potrzeba spokojnej rozmowy i bardzo szczegółowego wywiadu!
J. Zabojszcz

0

Witam,
Aby zrozumieć, co się dzieje należałoby zastanowić się, czy coś się zmieniło w ostatnim czasie między państwem, np. częstotliwość zbliżeń seksualnych, relacja między państwem, a także czy i co zmieniło się ostatnio w życiu partnera. Na życie seksualne wpływają wydarzenia dnia codziennego, trudności, stresy lub inne przeżycia, a także przyjmowane leki. Aby rozpoznać problem konieczny jest dokładny wywiad z Pani partnerem. Pomocy może szukać w gabinecie psychologa-seksuologa, który po ustaleniu przyczyny zasugeruje odpowiednią interwencję/ ćwiczenia. Niekiedy skuteczne okazuje się doraźne użycie żelu znieczulającego przed stosunkiem, którym należy posmarować penisa. Ważne, aby stosunek odbywał się wówczas w prezerwatywie, aby nie znieczulił także partnerki lub aby zmyć go w odpowiednim czasie (szczegóły znajdują się w instrukcji).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy