Krótkie i lekkie krwawienie po seksie

Biorę tabletki antykoncepcyjne od ponad roku, wczoraj uprawiałam seks bez prezerwatywy po dosyć długiej przerwie i dziś rano nastąpiło u mnie krótkie i lekkie. Czy powinnam być tym zaniepokojona i udać się do lekarza czy jednak jest to normalne i nie mam się czym niepokoić? Bardzo dziękuję za odpowiedź

Szanowna Pani, czasami tak się zdarza, jeśli sytuacja będzie się powtarzać to proszę udać się do ginekologa